№54 Про заходи щодо вшанування памяті жертв голодоморів

протокольне рішення

№ 13  від 24 жовтня  2018 року

Сидоренко Т.В. – начальник відділу фінансово-господарської діяльності, головний бухгалтер сільської ради

Шуберт Л.Б. - начальник відділу правового та кадрового забезпечення

Лотоцький В.М. – вчитель Носівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Акуліч Н.Д.- в.о. старости Носівського старостинського округу

1. Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Інформація Дем’янчук Ж.В.-  секретаря виконкому

1. Про затвердження комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки на території сільської ради в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Інформація Рибак І.М. – заступник сільського голови

1. Про звернення громадян села Радісне Чуднівського району Житомирської області.

Інформація сільського голови Патея І.В.

1. СЛУХАЛИ: Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні Інформувала Дем’янчук Ж.В., секретар виконкому, яка відмітила, що

з метою забезпечення належного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, привернення уваги громадськості до цієї трагічної події,  виконком повинен затвердити відповідні заходи.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні»  від 24.10.2018 р. № 54  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про заходи щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні»  від 24.10.2018 р. №54   додається.

2. СЛУХАЛИ: Про затвердження комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки на території сільської ради в осінньо-зимовий період 2018-2019 років інформувала Рибак І.М.  заступник сільського голови

(заходи додаються).

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки на території сільської ради в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» від 24.10.2018 р. № 55  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про затвердження комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки на території сільської ради в осінньо-зимовий період 2018-2019 років»  від 24.10.2018 р. №55   додається.

3. СЛУХАЛИ: Про звернення громадян села Радісне Чуднівського району Житомирської області щодо приєднання до Краснопільської сільської ради інформував сільський голова Патей І.В., який повідомив, що звернулися жителі села Радісне Чуднівського району Житомирської області, які хочуть приєднатися до Краснопільської сільської ради.

ВИРІШИЛИ: протокольне рішення щодо звернення громадян села Радісне Чуднівського району Житомирської області від 24.10.2018 р. № 1  прийнято.

проти  -   немає

протокольне рішення щодо звернення громадян села Радісне Чуднівського району Житомирської області  № 1  від 24.10.2018 р.   додається.

Сільський голова   І.В. Патей