від 2 березня  2018 року

Шуберт Л.Б.- начальник відділу правового та кадрового забезпечення

Масна Т.В. - завідуюча Молочківського ДНЗ

Лотоцька Л.В. – спеціаліст відділу земельних відносин та житлово-

комунального господарства

1. Про стан виконання батьківських обов’язків Жеребчук  В.А.  відносно її трьох дітей та питання доцільності позбавлення її батьківських прав .
  2. Про оформлення права власності Криворучко Марії  Василівні на  житловий будинок.
  3. Про оформлення права власності Капніку Ігорю Ростиславовичу на  житловий будинок.

1. СЛУХАЛИ: Про стан виконання батьківських обов’язків Жеребчук В.А.  відносно її трьох дітей та питання доцільності позбавлення її батьківських прав  інформувала спеціаліст з питань захисту дітей Масна А.М., яка сказала, що гр. Жеребчук  Валентина Анатоліївна систематично  не виконує належним чином батьківських обов’язків, після неодноразових попереджень не змінила своє відношення до батьківських обов’язків та до своїх дітей, не привела в належний стан житло.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про стан виконання батьківських обов’язків Жеребчук В.А.  відносно її трьох дітей та питання доцільності позбавлення її батьківських прав»  від 02.03.2018 р. № 15  прийнято.

ПРОГОЛОСОВАНО: за - 9 (чол.);

Рішення «Про стан виконання батьківських обов’язків Жеребчук В.А.  відносно її трьох дітей та питання доцільності позбавлення її батьківських прав»  від 02.03.2018 р. № 15  додається.

2. СЛУХАЛИ: Про оформлення права власності Криворучко Марії Василівні на  житловий будинок

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення права власності Криворучко Марії Василівніна житловий будинок»  від 02.03.2018 р. №16   прийнято.

ПРОГОЛОСОВАНО: за-9 (чол.);

Рішення «Про оформлення права власності Криворучко Марії Василівні на житловий будинок»  від 02.03.2018 р. № 16  додається.

3. СЛУХАЛИ: Про оформлення права власності Капніку Ігорю Ростиславовичу на  житловий будинок

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення права власності Капніку Ігорю Ростиславовичуна житловий будинок»  від 02.03.2018 р. №17   прийнято.

ПРОГОЛОСОВАНО: за-9 (чол.);

Рішення «Про оформлення права власності Капніку Ігорю Ростиславовичу на житловий будинок»  від 02.03.2018 р. № 17  додається.

Сільський голова                            І.В. Патей

ВИКОНАВЧОГО  КОМІТЕТУ

від   2 березня  2018 року

Про оформлення права власності

Криворучко Марії Василівні  на житловий будинок

Керуючись п.10 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1952 від 01.07.2004 р., Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, зареєстрованого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року № 1127 ( в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 р. №553), розглянувши  заяву гр. Криворучко М.В. про оформлення права  власності на житловий будинок ,  виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на оформлення права власності та видати свідоцтво на право    власності  Криворучко Марії Василівніна  житловий будинок,   який знаходиться за адресою с.Носівки вул. Любарська, 26.

2. Криворучко М.В. провести державну реєстрацію  права  власності на житловий будинок .

Сільський  голова                                             І.В. Патей