Узагальнена інформація про роботу зі зверненнями громадян

№37 Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі

№38 Про заходи щодо підготовки обєктів соц-економ.комплексу

№39-42 Про оформлення права власності  на житловий будинок

№43 план роботи на ІІ півріччя 2018 року

№ 9   від 20 червня  2018 року

Шуберт Л.Б. - начальник відділу правового та кадрового забезпечення

Лотоцька Л.В. – спеціаліст відділу земельних відносин та житлово-

комунального господарства

1. Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі

2018 року

Інформує  секретар виконавчого комітету

Дем’янчук  Ж.В.

1. Про завдання та заходи щодо підготовки об’єктів соціально-економічного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років

Інформує  сільський голова Патей І.В.

1. Про оформлення право власності на житловий будинок Шаленому Ростиславу Федоровичу.
  2. Про оформлення право власності на житловий будинок Сачок Антоніні Степанівні.
  3. Про оформлення право власності на житловий будинок Козаковій Марії Дмитрівні.
  4. Про оформлення право власності на житловий будинок Труш Леоніді Пилипівні.
  5. Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2018 року.

1. СЛУХАЛИ: Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі  2018 року   інформувала  секретар виконавчого комітету                                 Дем’янчук  Ж.В./інформація додається/.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі  2018 року»  від 20.06.2018 р. №37   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли у І півріччі  2018 року» від 20.06.2018 р. №37.

2. СЛУХАЛИ: Про завдання та заходи щодо підготовки об’єктів соціально-економічного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років  інформував  сільський голова Патей І.В., який сказав, що необхідно затвердити першочергові заходи підготовки об’єктів соціально-економічного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період та створити комісію для координації роботи.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про завдання та заходи щодо підготовки об’єктів соціально-економічного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років»  від 20.06.2018 р. №38   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про завдання та заходи щодо підготовки об’єктів соціально-економічного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років»  від 20.06.2018 р. №38   додається.

3. СЛУХАЛИ: Про оформлення право власності на житловий будинок Шаленому Ростиславу Федоровичу.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Шаленому Ростиславу Федоровичу» від 20.06.2018 р. №39   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Шаленому Ростиславу Федоровичу» від 20.06.2018 р. №39   додається.

4. СЛУХАЛИ: Про оформлення право власності на житловий будинок Сачок Антоніні Степанівні.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Сачок Антоніні Степанівні» від 20.06.2018 р. №40   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Сачок Антоніні Степанівні» від 20.06.2018 р. №40   додається

5. СЛУХАЛИ: Про оформлення право власності на житловий будинок Козаковій Марії Дмитрівні.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Козаковій Марії Дмитрівні» від 20.06.2018 р. №41   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Козаковій Марії Дмитрівні» від 20.06.2018 р. №41   додається.

6. СЛУХАЛИ: Про оформлення право власності на житловий будинок Труш Леоніді Пилипівні.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Труш Леоніді Пилипівні» від 20.06.2018 р. №42   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про оформлення право власності на житловий будинок Труш Леоніді Пилипівні» від 20.06.2018 р. №42   додається.

7. СЛУХАЛИ: Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2018 року інформувала секретар ради Дем’янчук Ж.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2018 року» від 20.06.2018 р. №43   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2018 року» від 20.06.2018 р. №43   додається.

Сільський голова          І.В. Патей