№58 Про заходи щодо підготовки  святкування Новорічних та Різдвяних свят

№59 Про порядок організації тазалучення громадян до громадських

№60 Про роботу сільського комунального підприємства Добробут

№61 Про негайне відібрання дитини від батька

№62 Звіт про роботу спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради Масної А.М.

№63 Проорганізацію харчування дітей та встановлення планової собівартості  одного дня та батьківської плати в  закладах  освіти

Звіт спеціаліста з питань захисту дітей

№ 15  від 19 грудня  2018 року

Присутні на засіданні:  8 чол.

Патей І.В.- сільський голова

Шуберт Л.Б. - начальник відділу правового та кадрового забезпечення

Шевчук О.М. – в.о. старости с.Стетківці

Ющук С.В. – спеціаліст сільської ради

Лотоцький В.М. – вчитель Носівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лотоцька Л.В. – спеціаліст сільської ради

1. Про заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят.
  2. Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на    2019 рік.
  3. Звіт про роботу СКП «Добробут».
  4. Про виконання батьківських обов’язків матір’ю Володіною Юлією Сергіївною відносно двох її малолітніх дітей: Володіної Світлани Олексіївни 2007 р.н. та Володіна Макса Віталійовича 2018 р.н.
  5. Звіт про роботу спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради Масної А.М.
  6. Про організацію харчування дітей та встановлення планової собівартості одного діто-дня і батьківської плати у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Краснопільської сільської ради у 2019 році.

1. СЛУХАЛИ: Про заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят             інформувала заступник сільського голови Рибак І.М., яка сказала про необхідність затвердження заходів та відповідальних за виконання намічених заходів.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят»  від 19.12.2018 р. №58   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят»  від 19.12.2018 р. № 58  додається.

2. СЛУХАЛИ: Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік »  від 19.12.2018 р. № 59  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2019 рік»  від 19.12.2018 р. №59  додається.

3. СЛУХАЛИ: Про звіт про роботу СКП «Добробут» інформував Симон В.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про звіт про роботу СКП «Добробут» від 19.12.2018 р. №60   прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про звіт про роботу СКП «Добробут»»  від 19.12.2018 р. № 60  додається.

4. СЛУХАЛИ: Про виконання батьківських обов’язків матір’ю Володіною Юлією Сергіївною відносно двох її малолітніх дітей: Володіної Світлани Олексіївни 2007 р.н. та Володіна Макса Віталійовича 2018 р.н.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про виконання батьківських обов’язків матір’ю Володіною Юлією Сергіївною відносно двох її малолітніх дітей: Володіної Світлани Олексіївни 2007 р.н. та Володіна Макса Віталійовича 2018 р.н.»

проти  -   немає

Рішення «Про виконання батьківських обов’язків матір’ю Володіною Юлією Сергіївною відносно двох її малолітніх дітей: Володіної Світлани Олексіївни 2007 р.н. та Володіна Макса Віталійовича 2018 р.н.»  від 19.12.2018 р. № 61  додається.

5. СЛУХАЛИ: Про звіт про роботу спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради Масної А.М. (звіт додається).

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про звіт про роботу спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради Масної А.М.»

проти  -   немає

Рішення «Про звіт про роботу спеціаліста з питань захисту дітей сільської ради Масної А.М.» від 19.12.2018 р. № 62  додається.

6. СЛУХАЛИ:  Про організацію харчування дітей та встановлення планової собівартості одного діто-дня і батьківської плати у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Краснопільської сільської ради у 2019 році.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про організацію харчування дітей та встановлення планової собівартості одного діто-дня і батьківської плати у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Краснопільської сільської ради у 2019 році.

проти  -   немає

Рішення «Про організацію харчування дітей та встановлення планової собівартості одного діто-дня і батьківської плати у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Краснопільської сільської ради у 2019 році» від 19.12.2018 р. № 63  додається.

Сільський голова   І.В. Патей