Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року

№ 46,47 Про затвердження детального плану території

Інформація про виконання сілського ьюджету за І півріччя 2018 року

№ 10  від 18 липня  2018 року

Присутні на засіданні:  8 чол.

Сидоренко Т.В. – начальник відділу фінансово-господарської діяльності,

головний бухгалтер сільської ради

Шевчук О.М. – в.о. старости с.Стетківці

Лотоцька Л.В. – спеціаліст відділу земельних відносин та ЖКГ

Лотоцький В.М. – вчитель Носівської ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Про виконання сільського бюджету за  І півріччя  2018 року.
  2. Про затвердження розпорядку роботи ветеринарного аптечного пункту с.Краснопіль.
  3. Про затвердження  детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (Амбулаторія ПМД на 1-2 лікаря з житлом).
  4. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва футбольного поля (із штучним покриттям).

1. СЛУХАЛИ: Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року Інформувала  начальник  відділу фінансово – господарської діяльності Т.В.Сидоренко (інформація додається).

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року»  від 18.07.2018 р. № 44  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2018 року»  від 18.07.2018 р. №44   додається.

2. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпорядку роботи ветеринарного аптечного пункту с.Краснопіль інформувала секретар Дем’янчук Ж.В., яка сказала, що

надійшла заява від Чорного Д.Ю., який просить затвердити розпорядок роботи.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження розпорядку роботи ветеринарного аптечного пункту с.Краснопіль»  від 18.07.2018 р. № 45  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про затвердження розпорядку роботи ветеринарного аптечного пункту с.Краснопіль»  від 18.07.2018 р. №45   додається.

3. СЛУХАЛИ: Про затвердження  детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (Амбулаторія ПМД на 1-2 лікаря з житлом) інформувала  заступник сільського голови Рибак І.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (Амбулаторія ПМД на 1-2 лікаря з житлом  від 18.07.2018 р. № 46  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про затвердження  детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (Амбулаторія ПМД на 1-2 лікаря з житлом від 18.07.2018 р. № 46  додається.

4. СЛУХАЛИ: Про  затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва футбольного поля (із штучним покриттям) інформувала  заступник сільського голови Рибак І.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва футбольного поля (із штучним покриттям)»  від 18.07.2018 р. № 47  прийнято.

проти  -   немає

Рішення «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва футбольного поля (із штучним покриттям)» »  від 18.07.2018 р. №47   додається.

Сільський голова     І.В. Патей