15 сесія  ради  7 скликання

Від  18 квітня  2018 року

Про надання дозволу на розробку технічної документації

Із землеустрою по встановленню меж земельної

ділянки в натурі, яка розташована в с. Стетківці

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 33, 40, 41а, 116, 118, 121, 122, 186, п.1 розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, рішення сільської ради від 15.03.1995 року «Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства, будівництва, обслуговування жилого будинку і господарських будівель», розглянувши заяву громадянина Мартинюка Петра Васильовича     про  приватизацію земельної   ділянки, яка розташована в с. Стетківці,

сільська рада ВИРІШИЛА :

1.  Надати дозвіл  громадянину Мартинюку Петру Васильовичу на розробку  технічної  документації  Із  землеустрою  щодо   встановлення  меж земельної ділянки в натурі площею 0,60га для ОЖБ-0,25га та ОСГ-0,35га по вул. Молочківська 9а.

2. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с.Стетківці   подати на затвердження до сільської ради.

Сільський  голова:          Патей  І.В.

15 сесія  ради  7 скликання

Від  18 квітня  2018 року

Про надання дозволу на розробку технічної документації

Із землеустрою по встановленню меж земельної

ділянки в натурі, яка розташована в с. Краснопіль

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 33, 40, 41а, 116, 118, 121, 122, 186, п.1 розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, рішення сільської ради від 15.03.1995 року «Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства, будівництва, обслуговування жилого будинку і господарських будівель», розглянувши заяву  громадянки  Химери   Людмили  Вадимівни   про  приватизацію земельної   ділянки, яка розташована в с.Краснопіль   сільська рада ВИРІШИЛА :

1.  Надати дозвіл  громадянці  Химері   Людмилі   Вадимівні на розробку технічної  документації  із землеустрою щодо   встановлення  меж земельної ділянки в натурі площею 0,50га, з них: для ОЖБ- 0,25га та ОСГ- 0,25 га по вул.  Набережна 3.

2. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, які розташовані в с. Краснопіль  подати на затвердження до сільської ради.

Сільський голова :          Патей  І.В.