ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ

сьомого  скликання
двадцять четверта   сесія

від  07 грудня  2018 року                                село Краснопіль
Про надання дозволу на платне рибальство

Відповідно до Закону України «Про аквакультуру», ст.47 Водного кодексу України, постанови Кабінету міністрів України №1042/93, керуючись  с.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.  Дозволити платне рибальство в ставку Краснопільської сільської ради с.Молочки  площею 29,74 га, який знаходиться у підпорядкуванні КП «Україна» на зимовий період.
2. Виділити  50 метрів прибережно-захисної смуги для здійснення рибалками любительського рибальства.
3. Затвердити  та довести до відома населення правила рибальства на водоймах та всі обмеження загального водокористування. (Додаток додається)

Сільський голова                                             І.В. Патей

Додаток до рішення

від 07.12.18 р.№828

Правила риболовлі на водоймах

1.1. Став поділено на кілька зон: для риборозведення , для спортивної або аматорської платної риболовлі та безкоштовної риболовлі для мешканців Краснопільської сільської ради.
1.2. Гості мають право слідувати до обраного місця рибалки тільки після
дозволу .
1.3. Автівки гостей паркуються на стоянці перед в'їздом або біля місць, де проводиться риболовля (Одна машина на компанію, право представників адміністрації на догляд машини). На дамбу заїзд автомобілів заборонено.
1.4. Дозволяється одночасно використовувати для риболовлі по: 10 щуколовок та удочок зимової рибалки
1.5. Забороняється використовувати для ловлі риби будь-які браконьєрські
знаряддя. Снасті з кількістю гачків або мікропружин більше двох – ЗАБОРОНЕНІ !
1.6. Категорично заборонено використовувати для утримання риби МЕТАЛЕВІ САДКИ, як такі що травмують рибу під час збереження.
2. Вартість риболовлі:  100 грн. з одного відвідувача.
2.1. Мешканці Краснопільської сільської ради мають 50% знижку на тариф платної
риболовлі.
3. Норма вилову  становить на одного риболова:  5 кг риби
3.1 Вся риба виловлена вище вказаної норми і яку риболов бажає забрати чи
приготувати на місці, має бути викуплена згідно установлених тарифів.
Проплачені тарифи не змінюються.
3.2. Ціни, за якими викуповується риба, виловлена понад встановлену норму:
• Карась – 25 грн./кг.
• Короп, білий амур - 40 грн./кг.
• Товстолоб – 30 грн./кг.
• Щука – 50 грн./кг..
3.3. Надлишок виловленої риби, яку риболов не бажає забирати, повинен бути відданий представникам адміністрації КП «Україна»
4. Загальні положення.
4.1. Прибувши на водойму відвідувачі несуть індивідуальну юридичну та
матеріальну відповідальність щодо дій вчинених ними, а також виконання даних правил.
4.2. Установка наметів та парасоль на водоймі дозволена безкоштовно.
Розміщення обладнання не повинно заважати іншим відвідувачам.
4.3. Розпалювати вогонь дозволяється тільки у спеціально відведених місцях.
4.4. Рибалити дозволяється в будь-який день тижня, за винятком днів санітарної обробки водойми та нерестового періоду. Про санітарні дні рибалки сповіщаються не пізніше ніж за три дні до початку заходів.
4.5. Риболови зобов’язані прибрати після себе сміття, та звільнити місце на протязі 30 хв. після закінчення оплаченого періоду часу.
4.6. Адміністрація КП «Україна» залишає за собою право, при необхідності і виникненні сумнівів в дотриманні чинних правил знаходженні на водоймі,перевіряти снасті, кількість і вагу виловленої рибалками риби.
5. На ставку ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: шуміти і заважати іншим риболовам рибалити, гучно слухати звукові пристрої, купатися в зонах риболовлі, мити транспортні засоби, полювати і стріляти з будь-яких видів зброї, засмічувати берег та водойму, ламати та рубати дерева, залазити в воду в стані будь-якого сп’яніння, ламати обладнання і інвентар взятий на
прокат у адміністрації (вартість зіпсованого інвентарю повертається в повному обсязі), порушувати правила установлені на даній водоймі.
5.1.Будь-яке грубе порушення вище викладених правил, може тягнути за собою негайне залишення території водойми на прохання адміністрації, без повернення заплачених коштів.
Секретар ради:   Ж.В. Дем’янчук