Інформація

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021р.  (Стетковецької  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів)

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021р.  (Носівської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів)

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021р.  (Молочківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів)

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021р.  (Краснопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів)

Програма розвитку освіти

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора − канікули. Літо - особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. Та в умовах сільської місцевості батькам складно організувати для своїх дітей яскравий, наповнений емоціями відпочинок.

Тож Краснопільська сільська рада  потурбувалося щоб учні сільських шкіл не змарнували цей час дарма. Пришкільні табори з денним перебуванням створюють оптимальні умови для відпочинку, оздоровлення, фізичного та духовного розвитку дітей сільської місцевості.

Депутати сільської ради на сесії виділили на оздоровлення дітей 154 560 грн. Пришкільні табори уже працюють та намагаються кожен день наповнювати школяриків незабутніми емоціями. 314 учнів, уже оздоровлюється в пришкільних таборах Краснопільської ОТГ. Різноманітна програма відпочинку не дасть дітям занудьгувати. Вихователі влаштовують для юних відпочивальників різноманітні конкурси, флешмоби, екскурсії та туристичні походи. У Молочківській, Стетковецькій, Краснопільській, та Носівській школах проводились дні «непосидючих стрибунчиків», під час яких дітям на цілий день привозили батути і вони досхочу могли пострибати та отримати нові емоції. А щоб поповнювати витрачену енергію, на свято День захисту дітей, кожній дитині було вручено солодкі подарунки.

Та літо ще не закінчується, а у вихователів пришкільних таборів ще багато цікавих ідей для відпочинку, попереду на школярів чекає риболовля зі смачною ухою, розвиваючі ігри, мандрівки та вивчення цікавих історичних місць свого краю та багато інших незабутніх вражень.

Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей. І, головне, для соціалізації дітям необхідне спілкування з однолітками, а саме в літньому таборі малеча зможе найбільше і найефективніше поспілкуватись з дітьми її віку.