Краснопільська громада
Житомирська область, Чуднівський район

Дата: 29.01.2020 14:52

ОГОЛОШЕННЯ   !

У зв’язку з проведенням у 2020 році Всеукраїнського перепису населення Краснопільська  сільська  рада звертається до мешканців будинків з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх будинків табличок з номером та назвою вулиці чи провулку. Якщо немає можливості придбати табличку, можна нанести фарбою на будинок назву вулиці та номер будинку. Адже так кожен будинок зможуть знайти не лише ті, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби самих мешканців - швидка медична допомога, служба газу, проведення інтернету , рятувальники тощо.

Сільська рада також звертається до керівників всіх приватних підприємств та підприємців з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах своїх підприємств, на магазинах, аптеках, тощо.

( З питань  придбання  табличок  звертатись у  сільську  раду )