Подяка народному депутату України Развадовському Віктору Йосиповичу

Дата: 03.01.2019 14:15
Кількість переглядів: 1249

Від імені керівництва Краснопільської ОТГ, представників учнівського самоврядування, батьківського комітету  та педагогічних  колективів  Краснопільської громади   висловлюємо  найщирішу вдячність народному  депутату України

Віктору Йосиповичу Развадовському за надання вагомої та своєчасної допомоги в оновленні матеріально-технічної бази закладів освіти у  виділенні коштів  для придбання  комп»ютерного обладнання  для шкіл громади у сумі 50 тис. грн. та заміни віконних та дверних  блоків у приміщенні Краснопільської ЗОШ І-ІІІст.  у сумі  600 тис грн.  (  згідно розпорядження КМУ    від 5 грудня 2018 р. N 934-р  )

Ваша підтримка – це свідчення небайдужого ставлення до формування якісної та інноваційно-спрямованої освіченості учнівської молоді.

У переддень   Новорічних  та Різдв»яних  свят  Бажаємо Вам, шановний Вікторе Йосиповичу , міцного здоров’я, успіхів та натхнення у подальшій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами.