Краснопільська громада

Подяка народному депутату України Развадовському Віктору Йосиповичу

Дата: 03.01.2019 14:15
Кількість переглядів: 26

Від імені керівництва Краснопільської ОТГ, представників учнівського самоврядування, батьківського комітету  та педагогічних  колективів  Краснопільської громади   висловлюємо  найщирішу вдячність народному  депутату України

Віктору Йосиповичу Развадовському за надання вагомої та своєчасної допомоги в оновленні матеріально-технічної бази закладів освіти у  виділенні коштів  для придбання  комп»ютерного обладнання  для шкіл громади у сумі 50 тис. грн. та заміни віконних та дверних  блоків у приміщенні Краснопільської ЗОШ І-ІІІст.  у сумі  600 тис грн.  (  згідно розпорядження КМУ    від 5 грудня 2018 р. N 934-р  )

Ваша підтримка – це свідчення небайдужого ставлення до формування якісної та інноваційно-спрямованої освіченості учнівської молоді.

У переддень   Новорічних  та Різдв»яних  свят  Бажаємо Вам, шановний Вікторе Йосиповичу , міцного здоров’я, успіхів та натхнення у подальшій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами.